«Мала Україна»: Історик висловився про поділ країни  

Росія не вперше хоче ділити Україну

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Історик та професор Українського католицького університету Ярослав Грицак відреагував на російський план поділу України на кілька частин. За його словами, такий поділ України не є новиною, адже москва мала подібні наміри ще на початку 2000-х років.

Щоправда, за словами історика, російська карта 2004 року, яка ділила Україну на три частини, дещо відрізняється.  

Ця карта мала цілком інші кордони, тобто йдеться про щось інше. Йдеться про те, що в України хочуть забрати всі її території, які є причорноморським узбережжям плюс промисловими центрами.

 

Решта, що залишиться, – це має бути така собі сільськогосподарська мала Україна – «Малоросія», копія Білорусі з режимом, який буде лояльним до москви, – зауважив Ярослав Грицак.

Він додав, що в російському плані не уточнюється, які конкретно території відносять до Заходу України, однак їх хочуть віддати сусіднім країнам. На думку історика, це було б можливо лише в разі розпаду Європейського Союзу.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень