Магнітні бурі 15–17 січня: чого очікувати найближчими днями

Сонячна активність: що кажуть фахівці

У період з 15 по 17 січня суттєвих магнітних бур не прогнозують.

Сонячна активність у ці дні буде низькою, тож сильного впливу на самопочуття людей або роботу техніки не очікується, публікує ТСН.

За даними Центру прогнозування космічної погоди США, геомагнітна ситуація залишатиметься спокійною з четверга по суботу.

 

Рівень активності не перевищуватиме безпечні показники.

Нагадаємо, магнітні бурі вимірюють за К-індексом — від 2 до 9. Чим вищий цей показник, тим сильніша буря та її можливий вплив на здоров’я і зв’язок.

Варто враховувати, що прогноз може змінюватися, адже дані оновлюють кожні три години. Фахівці зазначають: найточнішими є прогнози на найближчу добу, тоді як довгострокові мають орієнтовний характер.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень