Мадонна натякнула, що її син – гей? (ФОТО/ВІДЕО)

Співачка оприлюднила кадри з Італії, на яких 15-річний Девід Банда цілує хлопця

Днями Мадонна з розмахом відсвяткувала свій 63-й день народження - з дітьми, друзями і бойфрендом вона провела кілька днів в Італії. Артистка виклала в мережу фото з грандіозного свята, а згодом додала кілька відео.

В одному з роликів, в якому вся компанія їде в поїзді, прийомний син співачки - 15-річний Девід Банда - цілує свого друга.

І хоча заяв ні співачка, ні її син не робили, але цей фрагмент всі розцінили як камінг-аут.

Девід Банда - старший з чотирьох прийомних дітей Мадонни. Він народився в Малаві, його мати померла невдовзі після пологів, батько віддав дитину в притулок. Хлопчик страждав на важку форму пневмонії, коли його вперше побачила Мадонна. Вона спочатку виділила кошти на лікування Девіда, а потім разом зі своїм тодішнім чоловіком Гаєм Річі вирішила його усиновити.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: Мадонна
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень