М’ясо на ринку стрімко дорожчає: що скільки зараз коштує

Відомом, чому ціни поповзли вгору

На «Столичному ринку» після вихідних трохи зросли ціни на деякі види м’яса — від 1,5% до 11%, про це свідчать дані з сайту ринку. Про це пише УНІАН.

Телятина

Теляча грудинка подорожчала на 5 грн і тепер коштує 185 грн/кг.
Лопатка здорожчала на 10 грн — до 365 грн/кг.
Теляча вирізка теж додала 10 грн і коштує вже 880 грн/кг.

Індичка

Філе індички піднялось у ціні з 275 до 279 грн/кг.
Стегно — з 239 до 245 грн/кг.
Гомілка — зі 117 до 125 грн/кг.

Качка

Найбільше подорожчала пекінська качка — одразу на 20 грн. Тепер її ціна — 199 грн/кг.

Курятина

А от ціни на курку навпаки знизилися.
Куряча тушка подешевшала на 16 грн — до 99 грн/кг.
Куряче філе подешевшало на 24 грн — до 171 грн/кг.
Найбільше впали в ціні крильця — з 99 до 79 грн/кг (понад 20%).

Свинина і сало

Свинина в ціні не змінилася.
Сало стало трохи дешевше — замість 220 грн/кг тепер 210 грн/кг.

Чому так відбувається

Економісти пояснюють, що продукти, які українці часто готують на свята, зазвичай дорожчають у грудні — так відбувається щороку. Тому невелике зростання цін на м’ясо очікуване.

Курятина ж подешевшала через те, що її зараз на ринку забагато. У птахівників були ризики втрати частини поголів’я через роботу на генераторах, тому вони ще місяць тому зменшили свої плани щодо утримання птиці.

В результаті пропозиції стало більше, ніж попиту — тож ціна впала.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень