Лютий розкручується: синоптик попередила про снігопади та морози до -25

Які області під «ударом»

Колаж Радіо Трек

Завтра, 17 лютого, атмосферний фронт північної циклонічності Yukon принесе в Україну сніг.

Засніжить у західних областях, вдень опади можуть дійти до Житомирщини, Вінниччини та Київщини.

Синоптична карта на 17 лютого

Решта території України 17 лютого належатиме антициклону Helida, без суттєвих опадів, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Синоптична карта на 17 лютого

Вітер переважатиме південно-західний, невеликий або помірний.

Температура повітря вночі -12...-18 градусів, місцями -20...-25 градусів, вдень -7...-14 градусів, у південній частині, на південному сході та на Заході України вдень буде тепліше, -1...-5 градусів.

Температура повітря, особливо нічна, залежить від хмарності чи прояснень. Прояснення сприяють додатковому вихолодженню, а хмарність, навпаки, прикриває приземний шар від сильніших морозів.

Лютий розкручується, до весни ніби ще далеко, проте подекуди суттєва різниця між нічною та денною температурою повітря натякає про наближення свіжих синоптичних подій та перебудови повітряних мас на новий сезон, – зауважила синоптик.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень