Люди в білому у Рівному: то хто сильніший?

Нагадаємо, у суботу, 3 листопада, в залі ФСТ «Україна» в Рівному стартував Чемпіонат України з кіокушинкай карате Унія України. На змагання до нашого міста з'їхалося майже три сотні каратистів з усієї держави. За підсумками змагань

1-ше місце між собою поділили Марк Васільєв, Лілія Наумова, Ринат Паламарчук.

 

2-ге місце –  Анастасія Нагаль, Данило Кирильчук, Ілля Горшков, Дарина Мотчук.

 

3-тє місце –  Георгій Вєтров, Данило Хаврук, Назарій Поліщук.

 

Приз за кращу техніку дістався Лілії Наумовій.

Нагадаємо, участь у чемпіонаті України з карате, який відбувався у Рівному, взяло майже 280 спортсменів з десяти областей. Змагалися учасники віком від шести до сімнадцяти років.

До речі, Рівне вже втретє приймало цей Чемпіонат України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень