Люди бідкаються: селяни у середу перекриють трасу Київ-Чоп на Гощанщині

Влада розводить руками

Розбірки людей і Юрія Юрчука. Скриншот із сюжету телеканалу "Сфера". 2017 рік.

Мешканці Липківської сільради, що на Гощанщині, у середу 8 травня перекриватимуть трасу Київ-Чоп. Акція протесту починається о 10 ранку. Люди незадоволені тим, що їх не пускає до місцевого ставка орендар водойми Юрій Юрчук, який розводить там рибу.

У квітні в чоловіка збіг договір оренди з Рівненською ОДА. Блокуванням траси люди хочуть протестувати проти продовження цієї угоди, говорить представник громади Руслан:

Йому хочуть на 10 років продовжити договір оренди. А люди не хочуть, аби йому продовжували. Він огородив на 60 метрів парканом ставок і худоба пройти не може. Лазню там побудував, бруківку кладе, кабель у воду кинув.

Власне фото мешканців села Андрусіїв. Кажуть, що в ставку гине риба, а навколо сміття. Підприємець каже, що закиди несправжні.

Селяни вже неодноразово зверталися до органів влади та правоохоронців, аби ті покарали орендаря. Однак у відповідь всі установи лише розводять руками – доказів того, що підприємець не пускає мешканців до ставка - немає.

Альтанки та "паркан" - огорожа з дроту, яка не дає худобі заходити на територію відпочинкової зони. Скриншот із сюжету телеканалу "Сфера". 2017 рік.

В Департаменті екології Рівненської ОДА сказали, що договір з підприємцем продовжать. Якщо люди в подальшому документально доведуть, що Юрій Юрчук заважає доступу мешканців – буде підстава розірвати оренду.

Зауважимо, що сам підприємець усі закиди у свій бік вважає надуманими:

Я вже 10 років там орендую ставок. Мені здали в оренду болото – по-коліна води, я його очистив, почав там розводити рибу. Облагородив територію навколо, посадив 1,5 тисячі дерев, встановив альтанки. Я дотримуюсь закону і веду свою діяльність згідно чинного законодавства.

Юрій Юрчук. Скриншот із сюжету телеканалу "Сфера". 2017 рік.

Є конкретні люди, які думають, що вони в 90х і можна просто віджимати бізнес. Це просте рейдерське захоплення.

 

Я вже зробив заяву до поліції проти деяких осіб, колишніх поліцейських. В мене наприклад нещодавно побили сторожа .

Юрій Юрчук вважає, що комусь із місцевих не подобається те, що він займається бізнесом на території сільради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень