Люди коять божевільні вчинки через війну? На Рівненщині чоловік катував односельця (ФОТО)

І прив’язав його до стовпа

У Рівненському районі судитимуть обвинуваченого у катуванні односельця. 38-річний житель колишнього Острозького району 20 травня вчинив самосуд над 40-річним односельчанином за нібито викрадений ним мобільний телефон, повідомили у поліції.

Поліцейські встановили, що зловмисник зустрів потерпілого на вулиці поблизу магазину, вимагав повернути крадене, інакше, погрожував прив'язати до стовпа скотчем.

 

Що потім і зробив, завдавши односельцю при цьому ще й декілька ударів дерев'яною палицею.

38-річному жителю села Кургани повідомили про підозру у скоєнні в умовах воєнного стану злочину за катування.

За це йому загрожує до 5 років ув’язнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень