Людей заклинило в авто у перший день Нового Року на Рівненщині: машину винесло з дороги (ФОТО)

Lada Priora понівечена, але всі живі

ДТП трапилася в Рокитному 01.01 2022

Як повідомляється,

Рокитнівські рятувальники надали допомогу по звільненню двох людей з понівеченого внаслідок ДТП легкового автомобіля

 

01 січня о 16:00 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про ДТП, що трапилося за адресою смт. Рокитне, вул. Жовтнева.

 

На місце виклику було направлено чергове відділення рятувальників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини на спецавтомобілі САРМ-Л.

По прибуттю на місце виклику було встановлено що автомобіль марки Lada Priora з’їхала в кювет та перекинулася. Водій та пасажир не могли самостійно залишити машину.

Рятувальники оперативно відключили клеми акумуляторних батарей автомобіля та звільнили двох людей з салону авто, після чого передали потерпілих працівникам швидкої допомоги.

Наразі усі обставини автопригоди встановлюють працівники поліції.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень