Лише один нардеп з Рівненщини - працьовитий?

Бо подавав у Верховну Раду законопроекти у жовтні. Решта зареєстрованими законопроектами не можуть похвалитися

Так, за інформацією "Слово і діло", нардепи України у жовтні загалом зареєстрували у Верховній Раді 94 підготовлені законопроекти. Їхніми ініціаторами стали лише 30 із усіх 450 нардепів. Кожен з ініціаторів подав від 3 до 10 законопроектів. Найбільше - по 10 - подали Олег Ляшко та Костянтин Павлов.

Серед ініціаторів зареєстрованих у жовтні законопроектів - лише один нардеп з Рівненщини - "батьківщинівець" Сергій Євтушок. Він зареєстрував три законопроекти.

До речі, як розповідають неофіційно деякі нардепи, зареєструвати законопроекти і проштовхнути на розгляд - непросто. Їм нерідко погоджують реєстрацію і винесення на розгляд в обмін на те, щоб вписати автором законопроекту прізвище потрібного посадовця чи нардепа.    

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень