Лише на Рівненщині в усіх школах навчаються українською (ІНФОГРАФІКА)

100%

Лише на Рівненщині у 100% шкіл уроки викладають тільки українською мовою. Про це повідомляє Слово і діло. В цілому в Україні 87% шкіл україномовні, є школи, в яких викладають татароською, молдовською, англійською тощо.

Примітно, що приватних навчальних закладах відсотки україномовних та російськомовних шкіл не надто різняться. Зокрема, в приватних школах лише 55% шкіл є україномовними, а 41% – російськомовні. 

Найбільше шкіл, де навчання ведеться російською мовою, має Донецька (40,5%), Луганська (34,9%), Одеська (30,6%), Харківська (27,1%) та Запорізька області (24,6%).

В Києві 97% україномовних шкіл. 

Найбільший відсоток україномовних шкіл окрім Рівненщини – в Тернопільській, Волинській, Вінницькій та Чернігівській областях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень