Липи зрізали заради благоустрою

Так запевняють у ЖКГ

На вулиці Київській, поблизу будівництва торгового центру днями зрізали липи.  Це обурило багатьох активістів та жителів міста.

Ми звернулися до заступника начальника управління ЖКГ Володимира Лапюка. Він пояснює, що  забудовник подав заяву на міського голову на зріз дерев, оскільки він планує на території будівництва зробити благоустрій. Далі пряма мова:

Викласти "косточку" і посадити нові дерева, встановити лавки для мешканців, для відпочинку. За ті дерева, так як і належить згідно закону, були проведені розрахунки, заплачена так звана "відновна вартість".

Разом з тим, пан Лапюк повідомив, що це не останні дерева, які будуть зрізати в цьому районі, оскільки в планах є з`єднання вулиці Буковинської з вулицею Київською. Нагадаємо, раніше депутат рівненської міської ради Олександр Бабат, якого пов`язують із будівництвом торгового центру на вулиці Київській, запропонував три варіанти розвантаження руху в районі центрального автовокзалу. А саме - з`єднання Київської та Буковинської, побудова підземного переходу та будівництво дворівневої кільцевої розв'язки-мосту на вулицях Київській-Костромській-Галицького. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень