Липень 2015 року виявився найспекотнішим в історії метеоспостережень

Дослідження річних кілець дерев, кернів льоду і коралових утворень в океані показують, що температура на Землі на сьогодні є найбільш спекотною, принаймні, з 2000 р. до н. е .

Липень був визнаний найспекотним місяцем в історії метеоспостережень із кінця ХІХ століття, передає з посиланням на NASA і Метеорологічне управління Японії Mashable. Про це повідомляє ZN,UA.

Згідно з даними NASA, в липні цього року середня температура перевищила попередній рекорд липня 2011 року на 0,02 градуси за Цельсієм. У NASA наголосили, що кожен місяць за минулі півроку потрапляв у четвірку найбільш спекотних в історії.

У серпні в Японії за тиждень жертвами аномальної спеки стали понад 30 осіб. У загальному з 3 по 10 серпня в Японії з симптомами теплового удару були госпіталізовані 11 219 осіб.

10 серпня, в Києві був зафіксований черговий історичний погодний рекорд – стовпчики термометрів після 15 годин дня показали +34,7 градуси за Цельсієм. Дане значення побило попередній рекорд, який спостерігався в 1931 році, стверджують у Центральній геофізичній обсерваторії столиці.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень