Липень 2015 року виявився найспекотнішим в історії метеоспостережень

Дослідження річних кілець дерев, кернів льоду і коралових утворень в океані показують, що температура на Землі на сьогодні є найбільш спекотною, принаймні, з 2000 р. до н. е .

Липень був визнаний найспекотним місяцем в історії метеоспостережень із кінця ХІХ століття, передає з посиланням на NASA і Метеорологічне управління Японії Mashable. Про це повідомляє ZN,UA.

Згідно з даними NASA, в липні цього року середня температура перевищила попередній рекорд липня 2011 року на 0,02 градуси за Цельсієм. У NASA наголосили, що кожен місяць за минулі півроку потрапляв у четвірку найбільш спекотних в історії.

У серпні в Японії за тиждень жертвами аномальної спеки стали понад 30 осіб. У загальному з 3 по 10 серпня в Японії з симптомами теплового удару були госпіталізовані 11 219 осіб.

10 серпня, в Києві був зафіксований черговий історичний погодний рекорд – стовпчики термометрів після 15 годин дня показали +34,7 градуси за Цельсієм. Дане значення побило попередній рекорд, який спостерігався в 1931 році, стверджують у Центральній геофізичній обсерваторії столиці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень