Ляшко привітав свого однопартійця з посадою голови облради

Кілька слів про Володимира Ковальчука

Депутат України від Радикальної партії Олег Ляшко привітав свого однопартійця Володимира Ковальчука з посадою голови Рівненської обласної ради.

Варто зауважити, що новообраному голові Рівненської обласної ради 33 роки.

Він народився в Здолбунові 28 липня 1982 р. Закінчив НУВГП за спеціальністю «економіка підприємства».

Працював у різних банках, згодом став приватним підприємцем.

Працював помічником Василя Червонія, радником голови Державного комітету лісового господарства України, помічником-консультантом народного депутата України від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Рибалка.  

Також є президентом Федерації шахів Рівненської області. У 2010-му році балотувався у облраду від Народної партії. Цьогоріч обраний депутатом облради від м.Здолбунів як кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка.

Нагадаємо, більше половини депутатів підтримали кандидатуру Володимира Ковальчука на посаду голови Рівненської обласної ради. До слова, перед голосуванням після перерви, яка тривала близько години, оголосили, що радикал Володимир Ковальчук є єдиним кандидатом на цю посаду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень