Ляшко пояснив, як зробити щеплення, маючи фальшивий COVID-сертифікат

Громадян можуть звільнити від кримінальної відповідальності за підроблений сертифікат вакцинації

У МОЗ заявили, що мають намір звільнити від кримінальної відповідальності громадян, які придбали підроблений сертифікат вакцинації.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу голова відомства Віктор Ляшко.

Для того, щоб уникнути покарання, таким людям потрібно буде виконати обов'язкову умову – вони мають добровільно зізнатися у скоєному та активно сприяти у розкритті правопорушення.

Також міністр озвучив алгоритм дій, якщо людина, яка має підроблений документ про вакцинацію, хоче отримати щеплення від коронавірусу:

  • звернутися до свого сімейного лікаря чи медпрацівника у пункті вакцинації,
  • лікар викликає правоохоронців і вони фіксують наявність у особи фейкового документа,
  • співробітники Національної поліції відкривають кримінальне провадження, в якому людина, яка купила підроблений СOVID-документ, стає його учасником.

Як учасник кримінального провадження особа має надавати свідчення про джерело отримання нею підробленого СOVID-документу та своєю поведінкою всіляко сприяти у розкритті злочину», - уточнив Ляшко.

Статус «учасника кримінального провадження» з особи знімається за клопотанням прокурора через суд. Відповідна ухвала суду є підставою для звільнення особи від кримінальної відповідальності, яка раніше придбала документ, уточнив міністр.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень