Лямблії й страшенний сморід. На центральний пляж Рівного - зась

Відомо, що це не єдиний пляж куди не варто їхати відпочивати

Купатися у Басівкутському озері не можна. Вода не відповідає гігієнічним нормативам, повідомляє обласний центр контролю та профілактики хвороб. Під час останнього дослідження фахівці центру виявили в озері цисти лямблій. 

-  За результатами проведених досліджень зразків води, в усіх точках відбору, вода не відповідає нормативам за санітарно-хімічними показниками, зокрема за запахом, кольором, біохімічним споживанням кисню (перевищення вдвічі вище за норму).

 

Також в усіх точках відбору вода не відповідає гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками: індексом лактозопозитивних кишкових паличок, індексом мікроорганізмів роду Enterococcus та паразитологічними показниками (виявлено цисти лямблій), - йдеться у повідомленні обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Зважаючи на такі дані, центр не рекомендує купатися на Басовому Куті.

Заборонено також купатися на річці Іква, а у Радивилові - на Слонівці, у Костополі на річці Замчисько.

 

Кишкову паличку виявили у водоймі у Жобрині – на пляжі санаторію «Червона калина», повідомляють у центрі контролю та профілактики хвороб.

 

Не рекомендують купатися у Здолбунові, на дитячому пляжі, в Острозі - злиття річок Горинь та Вілія, а також в Обарові - малопроточний став. 

Про стан цих водойм області можна дізнатися на інтерактивній карті. Там, зокрема, вказані результати досліджень води. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень