Львівське сміття вкотре знайшли на Рівненщині (ФОТО)

Сюди його вивозять цілими вантажівками

Сьогодні вночі на територію села Кам'янка Березнівського району незаконно вивезли кілька фур із львівським сміттям. Сільський голова Світлана Парфенюк розповіла, що це вже четвертий подібний випадок за останні півроку.

Після першого, у листопаді минулого року, місцеві мешканці вирішили влаштувати на «проблемному» місці нічні чергування. Кілька місяців пройшло без інцидентів, а наступний випадок зафіксували вже перед Великоднем - 6 квітня. Тоді чергування відновили.

Однак, не допомагає навіть це - цього місяця тут з’явилося ще дві купи сміття, остання – у ніч проти 23 травня.

Світлана Парфенюк пояснила, як вдалося розпізнати львівське сміття:

Кожен раз, коли ці сюрпризи в нас ставалися, ми ставали до роботи і шукали в пакетах зі сміттям квитанції, накладні, касові чеки, навіть податкову звітність. Все знайдене свідчило, що сміття саме зі Львова. Все це ми передали в поліцію.

За її словами, відходи привозять тільки вночі. Найімовірніше, це фура, яка має підйомник, адже все відбувається дуже швидко.

Машини скидають сміття на бетонований майданчик, що на території колишнього хімскладу. Від траси до цього місця – близько півкілометра нової асфальтованої дороги, яку голова сільради пропонувала «перерити», проте її односельці одноголосно заявили, що це не вихід.

Фото статті однієї з місцевих газет

Пані Парфенюк підозрює, що хтось із місцевих мешканців має пряме відношення до цієї ситуації, тому збирається підійти до проблеми з іншого боку:

На сьогодні ми вирішили, що поставимо металеві ворота, які по висоті не пропустять фуру, хоча це не вихід, бо можуть зрізати. Також поставимо бетонні брили. Будемо чергувати. Я вже зверталася до правоохоронних органів, щоб на постах відслідковували великогабаритні автомобілі та оглядали вміст вантажів.

Все викинуте сміття, починаючи з минулого року, знаходиться там, де його й скинули. Голова сільради зверталася до своїх колег із сусідніх районів, аби захоронити сміття на їхніх сміттєзвалищах, але ніхто на це не погодився.

В її планах – створення на проблемному місці власного сміттєзвалища, однак, на це потрібен час.

Богдана Карц Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень