Луцького терориста Кривоша визнали осудним

Нині він перебуває в Луцькому СІЗО

Про це повідомляє Перший, посилаючись на власні джерела.

Як відомо, у листопаді суд розглянув клопотання СБУ та прокуратури про проведення стаціонарної комплексної психолого-психіатричної експертизи підозрюваного. Попередня амбулаторна експертиза виявила певні розлади психіки у Кривоша.

23-го листопада Луцький міськрайонний суд вирішив помістити «терориста» у Львівську обласну психіатричну лікарню в умови, які виключать його небезпеку для оточуючих.

Наразі експертизу завершили. Максима Кривоша визнали осудним. За неофіційною інформацією, він перебуває в Луцькому СІЗО.


До слова, 29-го грудня суд продовжив йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 2-го лютого 2021 року.

Досудовим розслідуванням справи луцького терориста займаються слідчі органи управління СБУ у Волинській області.

Наразі захисником Кривоша є луцька адвокатка Євгенія Коваленко.

Крім того, нещодавно, як повідомив в інтерв’ю «Першому» начальник головного управління Нацполіції Волині Юрій Крошко, поліція затримала члена колишньої банди Максима Кривоша, який ще з початку 2000-х був у розшуку. Йдеться про лучанина Богдана Іванюка, знайшли його у Кривому Розі, де він переховувався, будучи священником.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень