Лукас Брюнель в українській формі іздив Нью-Йорком

Цими вихідними у США відбувся незвичний заїзд між McLaren 675LT та велосипедом

Лукас Брюнель – всесвітньо відомий вело-відеограф, який славиться своїми зухвалими та карколомними подорожами до найбільш віддалених та небезпечних місць планети. Цієї весни у Києві він представляв свій новий фільм про Чорнобиль.

Двоє друзів - аматорів відеозйомки - вирішили перевірити, який вид транспорту виявиться зручнішим для пересування по вулицях американського міста.

Режисер, продюсер, дизайнер і популярний на YouTube відеоблогер Кейсі Нейстат сів за кермо суперкара McLaren 675LT. Його опонент, Лукас Брюнель, обрав більш демократичний транспорт - велосипед, за допомогою якого зняв багато своїх робіт.

Обидва учасники після старту вирушали курсувати містом. І хоча на початку здавалося, що безперечний лідер змагання - McLaren 675LT, швидко з'ясувалося, що вся його швидкість нівелюється гальмуванням у численних міських заторах. У цей час велосипед спритно маневрував серед машин, долав нечисленні перешкоди і, в результаті, першим прибув до фінішу.

Відзначимо також, що на змагання Лукас Брюнель одягнув спеціальну форму з написами "Україна". Правда, що саме спортсмен і режисер хотіли цим сказати, так і залишилося загадкою, хоча більшість ЗМІ переконують, що в такий спосіб Лукас та його команда висловили підтримку Україні. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень