Лучники Рівненщини боротимуться за Гран-прі Європи

У Харкові завершились Всеукраїнські змагання серед найсильніших лучників держави. Цей турнір був відбірковим на участь в Гран-прі Європи.

В підсумку добре себе показали березнівські лучники.

В категорії блочний лук третє місце здобув Олег Тимчаюк, 4-им став Роман Гов'ядовський.

Вони здобули право представляти Україну на Міжнародному рівні.

Також в категорії класичний лук (кадети) третє місце здобув Назар Кучковський. Він пройшов перший етап відбору.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень