Лозовий під прицілом. Рівненському соратнику Мосійчука шиють причетність до вбивства Бузини

Виглядає, що це просто анонімний наїзд. Поки

23-го вересня сайт «Радіо Свобода» повідомив: «ГПУ готує подання на притягнення до кримінальної відповідальності Лозового, Мосійчука, Папієва та Клюєва». При цьому журналісти посилалися на слова самого Олега Ляшка.

А вже вчора маловідомий і не надто авторитетний сайт «Політрада» публікує статтю: «Депутат від Ляшка підозрюється у вбивстві Бузини». При цьому «Політрада» посилається на власні джерела в ГПУ і пише про рівнянина, народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового.

Джерело наближене до ГПУ, начебто, надало «Політраді» такі факти, що пов'язують Андрія Лозового з вбивством «проросійського» журналіста О.Бузини:

  1. Лозовий був першим, хто виявив ініціативу та взяв на поруки фігуранта кримінальної справи (про убивство Бузини – ред.) Дениса Поліщука та був активним учасником масових акцій
  2. Лозовий має тісні зв'язки з Олексієм Томразовим, бізнесменом, який вніс заставу у 5 (п’ять) мільйонів грн., суму визначену судом для звільнення підозрюваного Д. Поліщука. А також фінансував свого часу політичну діяльність молодого політика.
  3. Лозовий же, у свою чергу, в стінах Парламенту активно лобіює інтереси ПАТ "Укргаздобыча", головою правління якого є вищезгаданий Томразов. 

Також неназване джерело стверджує: «Насправді фактів та доказів по даній справі більш ніж достатньо, і всі вони в найближчому майбутньому будуть оприлюднені".

Скриншот з сайту "Політрада"

Звертає на себе увагу голослівність заяв неназваного «джерела». Той факт, що Лозовий взяв когось на поруки та посприяв у внесенні застави, жодним чином не доводить, що він сам має причетність до вбивства. Однак, «Політрада» публікує статтю, а інші сайти, зокрема й рівненські, посилаючись на неї, заявляють про причетність Лозового до вбивства як про доконаний факт.

«Радіо Трек» намагається взяти коментар у Андрія Лозового,однак, його номер «поза зоною».

Слідкуйте за нашими новинами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень