ON-LINE

Лофтові лавочки та гігантська сцена «подаровані» рівнянам завчасно (ФОТО)

понеділок, 04 червня 2018
Чого ви не знали про реконструкцію «Зеленки»

Перші літні вихідні для рівнян розпочалися з відкриття оновленої «Зеленки», ремонт якої розпочався ще наприкінці минулого року.

До урочистого відкриття літньої естради долучилися міський голова Володимир Хомко та директор фірми-виконавця робіт «Реноме-Євробуд» Андрій Моніч, який і розповів про модернізацію культового місця:

Це знакове місце для багатьох поколінь рівнян і ми це усвідомлюємо. Ми прагнули, аби «Зеленка» стала сучаним, комфортним, улюбленим місцем всіх рівнян без винятку, тому було споруджено комплекс пандусів, який дає доступ до сцени маломобільним групам населення. Також «Зеленка» стала безпечнішою: були облаштовані системи блискавкозахисту та протипожежної сигналізації.

Крім того, на літній естраді вдвічі збільшили сцену, замінили покрівлю та встановили сучасні санвузли і роздягальні для артистів.

Не обійшли стороною і глядацьку зону: тут асфальтове покриття замінили бруківкою і встановили ексклюзивні лофтові лавочки зі смітниками. Дещо пізніше місць для сидіння стане ще більше.

Варто відзначити, що літню естраду відкрили значно раніше запланованого:

Ми ставили перед собою мету скоротити нормативний термін будівництва, тому що він був запланований на кінець серпня. Але, розуміючи, що це саме літня естрада, ми поставити перед собою завдання – здати її до 1 червня, з чим і впорались. Тим самим ми підтвердили, що «Реноме-Євробуд» є надійним забудовником у м. Рівному.

Будівництво та реконструкція «Зеленки» обійшлися у 3,2 млн грн. При цьому, за словами міського голови, це тільки перша частина проекту з удосконалення парку.

Прийшов час – все оновлюється. Дуже хотілося б, щоб це місце, яке навколо естради, стало центральним «тусовочним» місцем, - каже Володимир Хомко.

До речі, цими вихідними на літній сцені стартував традиційний музичний фестиваль «Рівне. Літо. Музика». Відтепер щонеділі на двох локаціях міста (у парку ім. Шевченка та на «Лебединці») рівнян тішитимуть різні виконавці та творчі колективи.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного