Лобода несподівано заговорила українською мовою: реакція соцмереж (ВІДЕО)

Шанувальники прийшли в захват від української мови співачки

Співачка Світлана Лобода оприлюднила запис розмови зі своїм хрещеником, з яким розмовляла українською мовою. Шанувальники були здивовані її «чистою» вимовою.

В своєму інстаграмі співачка розповіла, що її хрещеник Андрій - особлива дитина, і відтоді, як він з'явився на світ, вона завжди поруч з ним. 

- Я рідко говорю про свою сім'ю, але я шалено до неї прив'язана. Як у кожної звичайної людини в моїй родині є і місце для болю і місце для гордості.

 

Мій улюблений хрещеник Андрійко - особлива дитина і відтоді, як він з'явився на світ, я завжди поруч з ним.

 

Допомагаю йому відчувати себе впевненіше в цьому непростому житті і ніколи не переставати вірити в диво. Кожній дитині важливо відчувати підтримку і безумовне прийняття, - підписала ролик Лобода.

При цьому, коментуючи відео наведене вище, шанувальники більше звернули увагу на те, що співачка заговорила українською мовою.

«У вас відмінна українська мова. Вам йде»

 

«Ви так красиво говорите українською»

 

«Спасибі, що одумалася»

 

«Яка ви молодець»

 

«Я аж заплакала, коли почула Лободу», - пишуть користувачі мережі в коментарях.

Треба сказати, що Лобода давно і чітко зайняла проукраїнську позиції у Війні - проти агресії Росії  та за нашу Незалежність

 

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень