Літо офіційно завершилось: переведення годинників заплановане на цю ніч (ВІДЕО)

Куди рухати стрілки під час переходу на «зимовий час»? І як щодо залізничних квитків

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

У ніч проти неділі, 30 жовтня, Україна переходить на так званий «зимовий час». А це значить, що цієї ночі тим, хто тримає вдома механічні годинники, потрібно буде вручну змінити час.

Стрілки годинника переводять рівно о 04:00 неділі - на годину назад.

Тобто завтра вночі (чи вранці) вам доведеться прокрутити стрілку годинника на годину назад – якщо ви будете робити це о 04:00, то справжній час буде вже 03:00; якщо о 09:00, то насправді надворі буде тільки 8-ма ранку і т.д.

ВАЖЛИВО! В Укрзалізниці наголошують, що час відправлення та прибуття поїздів у квитках на 30 жовтня вказується вже з урахуванням переведення стрілок годинника, адже всі зміни УЗ внесла й узгодила заздалегідь.

До речі, раніше ми повідомляли, чи допоможе переведення годинників заощадити електрику.

Лікарі тим часом кажуть, що сезонне переведення годинників негативно впливає на здоров'я, бо змінює біологічні ритми людини. Це, як правило, стрес, збільшення втомлюваності, порушення сну, зниження концентрації уваги, загострення хронічних захворювань тощо. Більше про це - у сюжеті «Суспільного Рівне»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень