Лісові суниці вже на ринку Рівного, а цвітна капуста за день подешевшала у два рази. Огляд цін

Вважається, що четвер - базарний день

На ринку у Рівному з'явилося повно дарів лісу. У продажу можна знайти лісові суниці. Побільшало й чорниць, проти початку тижня вони подешевшали.

Зараз за літр просять 120-140 гривень, а у вівторок така ж ягода коштувала 180 гривень.

У два рази подешевшала й цвітна капуста. Напередодні її продавали по 75 гривень, сьогодні на ринку цвітну капусту продають по 35 гривень.

Зелень залежно від розміру пучка продають по 5-10 гривень, такі ж ціни, а зелень були та торік влітку. А молода картопелька, залежно від розміру бульби, коштує 20, 30 або 40 гривень за кілограм.


Станом на 6 червня городина в Рівному коштує:

  • Полуниця 60-70 грн за кг
  • Огірки 50-70 грн за кг
  • Капуста 18 грн за кг
  • Кабачки 20-30 грн за кг
  • Яйця домашні 45 грн за десяток
  • Чорниці 120-140 літра
  • Суниця лісова 120 пів літра
  • Помідори 75 грн за кг
     

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень