Лише одна картинка «розсекретить» усі Ваші приховані страхи (ФОТО)

Просто подивіться на зображення

Цей психологічний тест розповість Вам про несвідомі страхи та про те, що їх викликає. 

Подивіться на картинку ????

Що Ви бачите першим на цьому зображенні?

Ви побачили маленьку дівчинку ????

Можливо, у Вас збереглися страхи, пригнічені з дитинства. У свідомості дитини є багато різних подій, які можуть вплинути на неї у майбутньому. Тож для емоційного розвитку дуже важливі Ваші стосунки з мамою. Якщо у дитинстві Ви часто розлучалися з нею або під час дорослішання Ваші стосунки не можна було назвати теплими, підсвідомі страхи іноді заважають Вам брати на себе відповідальність та приймати будь-які рішення.

Ви побачили метелика ????

Метелик символізує позитивні емоції. Втім, якщо залізти глибше у підсвідомість, він може характеризувати страх втратити шанс. Крім того, є ризик відчуття втрати – Ви сумуєте за людьми, які більше не поруч із Вами.

Ви побачили малину ????

Малина, яка на цьому зображенні розташована в центрі, символізує серце і кохання. Якщо Ви перш за все побачили її,  то відповідь на те, що шукаєте, насправді знаходиться у серці. Ваш несвідомий страх виникає через опір любові.

Ви побачили павука ????

Арахнофобія – це страх, що виникає у багатьох людей. Павук символізує оточення, тож якщо Ви саме його побачили першим, задумайтеся, чи почуваєтеся безпечно. Ви часто перевіряєте деталі, переосмислюєте кожен свій рух, турбуєтеся через дрібниці, які для Вас не дрібниці, і майже завжди таки знаходите щось небезпечне. Це заважає Вам бачити красу навколо, помічати щасливі моменти та тих, хто Вас любить. 

Ви побачили дерева ????

Дерева на малюнку, які утворюють міст, означають переживання внутрішнього конфлікту, втрату особистої ідентичності. 

Вам впали в око звірята ????

Більшість із нас у дитинстві знаходили втіху, обіймаючи своїх іграшкових ведмедиків чи зайчиків. З ними було тепло, безпечно та спокійно.

Однак на зображенні плюшеві ведмедики дещо скручені, і якщо Ви побачили їх першими, це говорить про несвідому травму, яка, ймовірно, сталася в дитинстві тоді, коли Вам було страшно, а нікого поруч не було.

Ви побачили череп ????

Вам важко ухвалювати рішення, особливо в умовах глобальних проблем. Це означає, що Ви недостатньо довіряєте собі. Ваша проблема із самооцінкою може бути пов’язана із постійним прагненням довести друзям, рідним, дітям, що Ви хороший і Вас є, за що любити.

Що Ви побачили першим?.. ????

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень