Лише одиниці знайдуть на картинці три помилки за 8 секунд

Перевірте, на що ви здатні

На малюнку офісу «заховали» три помилки. Їх не видно з першого разу, однак якщо ви придивитеся уважно, зможете розгадати непросте завдання.

Пам’ятайте, що ви маєте обмеження у часі. На виконання завдання у вас є лише 8 секунд

Спробуйте зосередитися на завданні, ні на що не відриватися і максимально швидко відшукати помилки на малюнку.

Відповідь

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень