Лілія Гриневич заборонила батьківські комітети у школах. Міф чи реальність?

Таким чином МОН планує викорінити «побори» у школах

Міністерство освіти і науки сколихнуло громадськість новиною про заборону батьківських комітетів у навчальних закладах. Проте виявилось, що ця інформація фейкова і відповідно до освітньої реформи МОН планує змінити правила їх створення та взаємодію зі школою.

Детальніше про це говорить заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

Міністерство освіти немає такої функції створювати або припиняти дію батьківських комітетів. Це примірне положення, яке унормовує діяльність батьківських комітетів. Тому, за новим законом, вони його приводять у відповідність.

 

Тож батьківські комітети, які створені у навчальних закладах, будуть діяти до того часу, поки не буде визначений новий порядок про створення і дію органів батьківської громадськості.

За словами Катерини Сичик, Верховна рада невдовзі має прийняти новий закон, де будуть чітко прописані нові процедури створення і функціонування батьківських комітетів.

Нині, у чинному законі про освіту визначено, що батьки є учасниками навчально-виховного процесу учнів.

До слова, після прийняття нової освітньої реформи, термін «учні» - застарілий, відтепер їх будуть називати «здобувачами знань».

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень