Лікарі-акушери змагалися в прийманні пологів

Днями у пологовому будинку Рівненської міської ради відбувся майстер-клас для медичного персоналу закладу на тему «Командний підхід при наданні невідкладної допомоги, а саме при акушерських кровотечах».

Навчанням керував Олександр Хмель – спеціаліст з проекту акушерства та гінекології, топ-менедженр компанії FERRING, який проводив навчання на манекені породіллі.

Персонал пологового будинку був поділений на команди. Кожна команда складалась з двох лікарів акушер-гінекологів, акушерки, анестезіолога та анестезистки. Основна частина майстер-класу проходила в пологовому залі. Дії персоналу під час надання допомоги породіллі з акушерської кровотечею фіксувалось відеокамерою.

Після виконання різних сценаріїв були переглянуті та проаналізовані відеозаписи дій команди. Звертали увагу не лише на техніку виконання, а й на різні моменти, такі як: комунікація і взаємодія у команді, процес прийняття рішень, розподіл завдань серед членів команди, роль лідера.

Змістовне наповнення майстер-класу, комбінація теорії та практики, відкрита та дружня атмосфера спілкування стала запорукою успішного заходу.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень