Лікарі-акушери змагалися в прийманні пологів

Днями у пологовому будинку Рівненської міської ради відбувся майстер-клас для медичного персоналу закладу на тему «Командний підхід при наданні невідкладної допомоги, а саме при акушерських кровотечах».

Навчанням керував Олександр Хмель – спеціаліст з проекту акушерства та гінекології, топ-менедженр компанії FERRING, який проводив навчання на манекені породіллі.

Персонал пологового будинку був поділений на команди. Кожна команда складалась з двох лікарів акушер-гінекологів, акушерки, анестезіолога та анестезистки. Основна частина майстер-класу проходила в пологовому залі. Дії персоналу під час надання допомоги породіллі з акушерської кровотечею фіксувалось відеокамерою.

Після виконання різних сценаріїв були переглянуті та проаналізовані відеозаписи дій команди. Звертали увагу не лише на техніку виконання, а й на різні моменти, такі як: комунікація і взаємодія у команді, процес прийняття рішень, розподіл завдань серед членів команди, роль лідера.

Змістовне наповнення майстер-класу, комбінація теорії та практики, відкрита та дружня атмосфера спілкування стала запорукою успішного заходу.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень