Лікарі Інституту серця МОЗ проведуть консультації для пацієнтів у Рівному

Прийом відбудеться 6 лютого

У Рівному проведуть консультації для пацієнтів із серцевими захворюваннями. Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Їх надаватимуть лікарі Інституту серця МОЗ України.

Прийом відбудеться 6 лютого в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука.

Такі консультації призначені для людей із вродженими та набутими вадами серця, ішемічною хворобою серця, а також для тих, кому може бути потрібне аорто-коронарне шунтування.

На прийом потрібно мати результати ЕКГ, ехокардіографії та інших обстежень.

Для запису можна звертатись: +380679852811 або каб. 208 (2 поверх, діагностичний центр).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень