Лікар, колишній речник МОЗ Ябчанка спалив свій диплом кандидата наук через дисертацію Киви

Він вважає рішення комісії про вчений ступінь Киви повною дискредитацією

Львівський лікар, викладач Українського католицького університету, колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка показово спалив свій диплом кандидата медичних наук на знак протесту проти рішення комісії про присвоєння наукового ступеня депутату Верховної Ради Іллі Киві.

Він зробив це перед Львівським медуніверситетом, де він захистив свою дисертацію.

Ябчанка заявляє, що після одноголосного рішення комісії йому соромно називатися кандидатом наук, і що це звання остаточно дискредитоване.

Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук, – написав Ябчанка у Facebook.

Він пояснив ZAXID.NET, що своїм вчинком він закликає змінити систему науки. Адже такі ситуації нівелюють справжню науку.

Ті 13 членів комісії сьогодні поставили знак рівності між справжніми кандидатами наук, які працюють над своїми роботами, і Кивою, який нічого спільного з наукою не має. Це нівелює будь-яку повагу, сприйняття суспільства до того, що називається вітчизняною наукою, – пояснив він.

Олександр Ябчанка закликав інших кандидатів та докторів наук вчинити аналогічно і не йти на компроміси із совістю.

Олександр Ябчанка за освітою педіатр, експерт з реформи системи охорони здоров’я, викладач на навчальних програмах Українського католицького університету. У 2017 став радником міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун, а у 2018 – речником міністерства охорони здоров’я України за її керівництва. У 2013 захистив кандидатську дисертацію у сфері педіатрії, гематології. Зараз навчається у Київській школі економіки на магістерській програмі «Публічна політика і врядування».

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень