Ліцей у Рівному і ще дві школи в області почнуть 1 вересня по-новому

Стають активними учасниками НУШ

Ще два ліцеї Рівненщини з 1 вересня долучаться до пілотування профільної старшої школи. За рішенням комісії МОН, до пілоту відібрали школу №13 у Рівному та Зорянський ліцей.

Заклади працюватимуть за новою моделлю з індивідуальним вибором профілю, кар’єрними радниками та оновленими кабінетами за кошти НУШ.

Нагадаємо, нову освітню реформу першим в області почав реалізовувати Вараському ліцеї №1. Восени всі старшокласники міста навчатимуться там.

Дев’ятикласники зможуть обирати між стандартною програмою на 2 роки та пілотною профільною на 3 роки, що дає більше часу для вивчення профільних предметів.

 

 

Остаточний вибір залишається за учнями за згодою батьків.

А нещодавно Рівненський ліцей № 13 оголосив набір дев’ятикласників на участь у пілотному проєкті. Учні навчатимуться за трирічною програмою з профільним напрямом, можна буде самостійно обирати предмети, отримати більше практики та часу на підготовку до НМТ.

Окрім цього, буде можливість навчатися за програмою трирічного бакалаврату.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Більше оголошень