Легковик майже розмазало об вантажівку: на Північному - ДТП з двома «Рено» (ФОТО)

Схоже, у Рівному сьогодні - підвищена аварійність

Чергова ДТП сталася сьогодні близько 20-ї год на вул. Романа Шухевича у Рівному. Як стало відомо Радіо ТРЕК, зіткнулися два автомобілі марки «Рено» - вантажівка та легковик.

У патрульній поліції нам повідомили, що обійшлося без жертв і постраждалих.

Водій «Рено Меган» перед початком руху не переконався, що це буде безпечним, і зіткнувся з автомобілем «Рено Магнум» з напівпричіпом, який рухався у попутному напрямку.

 

Обидва авто отримали механічні пошкодження, травмованих немає.

На водія легковика склали адмінпротокол за ст. 124 КУпАП - за порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень