Легкий салат на Великдень, який розлетиться на ура: рецепт дуже простий

Ви зможете точно здивувати близьких

Готуємо меню на Великдень 2025. Пропонуємо рецепт дуже простого салату, який сподобається всім. Для нього треба крабові палички і трохи овочів.

Інгредієнти:

  • Капуста рання – половинка
  • Крабові палички - 250 г
  • Яйця - 4 шт
  • Огірок свіжий - 1 шт
  • Кукурудза - 120 г
  • Зелена цибуля
  • Майонез

Капусту дрібно порізати, додати в салатник, трохи підсолити.

Яйця відварити до готовності, почистити, остудити і нарізати кубиками.

Огірки нарізаємо кубиками і відправляємо в салатник.

Додаємо в салат кукурудзу.

Крабові палички дрібно порізати і також додати в салат.

У салат варто обов'язково додати зелену цибулю, з нею буде смачніше.

Заправити салат майонезом або грецьким йогуртом, перемішати. За смаком салат підсолити та додати кропу.

Відправити салат у холодильник на 15 хвилин, щоб трохи настоявся.

Подаємо салат на Великдень охолодженим.

Джерело: glavred

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень