Легендарний співак з Італії прихистив глухого українського пса, який пережив окупацію

Дива трапляються навіть в темні часи (с)

Андреа Бочеллі
Андреа Бочеллі / Джек

Пес Джек, який пережив окупацію у Куп’янську, пройшов довгий шлях, щоб зустрітися зі своїм новим господарем. Пса прихистив легендарний італійський тенор Андреа Бочеллі.

Джек майже повністю втратив слух у результаті вибухів і отримав осколкове поранення на спині. Про це у фейсбуці написав депутат Київради Олесь Маляревич:

Дива трапляються навіть в темні часи. Саме диво трапилось із Джеком, який жив в місті Куп'янськ, опинився в окупації, майже втратив слух внаслідок вибухів, мав невелике осколкове поранення на спині, але зберіг свою природню доброту, любов до людей, міцний характер та віру в найкраще

Джека знайшли на другий день після звільнення Куп'янська, перевезли до Києва та прооперували.

Маляревич поділився історією Джека зі своїм американським другом Амедом. Той привіз собаці корм і запропонував знайти йому нову сім'ю.

Невдовзі чотирилапого відвезли до Італії – його прихистив знаменитий сліпий тенор Андреа Бочеллі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень