Легендарний ректор втратив посаду: чому завершилась епоха Поплавського? (ФОТО)

Та хто його замінить...

Михайло Поплавський, який багато років керував Київським національним університетом культури і мистецтв, більше не є ректором. За даними МОН, термін контракту Поплавського закінчився.

Варто зазначити, що він вже двічі очолював університет, тому тепер його місце займе інша людина, повідомляє РБК-Україна.

Закон про вищу освіту дозволяє бути ректором лише два терміни поспіль.

Формальну причину знайшли

Новим виконувачем обов’язки ректора став професор Ігор Комарніцький, який працює на кафедрі готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Очікується, що подібні зміни торкнуться близько 50 ректорів.

 

Це відбуватиметься поступово через демократичні вибори в університетах, як це вже було у Львівському національному університеті і Львівській політехніці.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень