Легендарний бард, поет і музикант Олександр Смик пішов у засвіти сьогодні (ФОТО)

Він був справжньою зіркою Рівного у 90-ті

Митець помер у віці 64 років

Важка втрата для всіх, хто знав цю яскраву людину. Не віриться... Не віриться, що ми вже не почуємо його сміху, його голосу та його пісень -- у живому виконанні.

Олександр Смик — постать надзвичайно виразна та багатогранна: бард, поет, співак, драматург, візіонер, організатор і просто дуже творча, гарна та елеґантна людина.

Сам родом із Сумщини він закінчив РДГУ й залишився на пару яскравих десятиліть у Рівному, упродовж яких Олександр відбувся і як митець, і як особистість.

 

Тут він навіть одного разу мало не став депутатом ВРУ від партії «Зелених». Але не склалося.

Пізніше Олександр Смик переїхав до Тернопільщини: спочатку до Кременця, а потім і взагалі до Тернополя, де довший час обіймав посаду керівника управління культури міста.

Серед іншого Олександр Смик брав безпосередню участь в організації першого фестивалю "Тарас Бульба" на Рівненщині

Останні роки Олександр Смик боровся з онкозахворюванням.

В соцмережах багато людей висловлюють жаль та співчуття з приводу смерті цієї неймовірно гарної людини та Митця ...

Останній вірш Поета, якого він написав буквально в ніч своєї смерті:

Подивіться який погляд: він завжди так неймовірно дивився. Саме таким і залишиться Олександр в пам'яті тих, хто його знав. Автор фото -- Олександр Харват

ДОВІДКОВО:

  • Смик Олександр Іванович (народився 26 жовтня 1957 в с. Грузьке Кролевецького р–ну Сумської обл.) — український бард, драматург. Член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів та Всеукраїнської музичної спілки.

  • Закінчив (1977) Рівненський державний педінститут (педагогічний факультет) та Київський університет ім. Т.Г.Шевченка (1983).

  • Автор концептуальних розробок музичних фестивалів: “Тарас Бульба”, “Вивих”, “Повстанські ночі”, “Лаба”, “Золоте підпілля”, “Зелений цвіт — цвіт надії”, “Кобзарські сезони Волині”.

  • Організатор першого приватного Будинку творчості “Потік Ірва” (2004).

  • Найкраще Олександра Смика (музика, вірші, вокал): “Шануймось, панове” , “Жінка другова”, “Пане підпоручнику”, “Скільки літ”, “Не вір мені, не вір”, “Мені потрібно зовсім небагато”, “Волинь”, “Твоя і моя Україна”, “Пісня дружині”, “Берегиня”.

Пісня "Війна", яку Олександр Смик написав сім років тому, але яка дуже по-особливому звучить саме сьогодні:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень