Китайський одяг та «швидкі» - медикам Рівненщини

Уряд домовився

На Рівненщину передали дві «швидких» із Китаю, у яких є навіть форма тамтешніх медиків. Про це пише видання «Медичний вісник».

Це стало можливим у рамках Угоди між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки. Уповноважена урядом КНР компанія встановила і налаштувала необхідне обладнання та провела навчальні тренінги для фахівців.

Минулого тижня дві «швидких» надійшли у Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нині триває процедура передачі техніки з державної власності у власність територіальних громад.

Головний лікар Центру Андрій Бортнік розповів журналісту видання, що

санітарні автомобілі 2017 року випуску та повністю укомплектовані.

Зауважив він і те, що протягом останніх п’яти років Центр екстреної медицини не отримав жодної «швидкої».Зараз медики центру потребують щонайменше 50 автомобілів.

Де саме працюватимуть нові «швидкі» – ще невідомо.

Як зауважив Андрій Бортнік, скоріше за все, їх відправлять туди, де є нормальні дороги, бо бездоріжжя вони можуть не витримати. 
 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень