Китайський одяг та «швидкі» - медикам Рівненщини

Уряд домовився

На Рівненщину передали дві «швидких» із Китаю, у яких є навіть форма тамтешніх медиків. Про це пише видання «Медичний вісник».

Це стало можливим у рамках Угоди між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки. Уповноважена урядом КНР компанія встановила і налаштувала необхідне обладнання та провела навчальні тренінги для фахівців.

Минулого тижня дві «швидких» надійшли у Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нині триває процедура передачі техніки з державної власності у власність територіальних громад.

Головний лікар Центру Андрій Бортнік розповів журналісту видання, що

санітарні автомобілі 2017 року випуску та повністю укомплектовані.

Зауважив він і те, що протягом останніх п’яти років Центр екстреної медицини не отримав жодної «швидкої».Зараз медики центру потребують щонайменше 50 автомобілів.

Де саме працюватимуть нові «швидкі» – ще невідомо.

Як зауважив Андрій Бортнік, скоріше за все, їх відправлять туди, де є нормальні дороги, бо бездоріжжя вони можуть не витримати. 
 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень