Китайські лікарі навчали рівненських медиків

Китайські лікарі привезли у Рівне нову методику оперативного лікування деформуючого артрозу. Вона є інноваційною не тільки в Китаї, але й в усьому світі

Провідні китайські спеціалісти відвідали обласну клінічну лікарню. Серед них був головний травматолог Китаю професор Інг Занг (Yingze Zhang) та завідувач травматологічної клініки Шанхаю професор Жьонг Хо (Zhiyong Hou), повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Іноземні лікарі оглянули хворих, що лікуються в обласному центрі ортопедії, ознайомилися з історіями хвороб пацієнтів, поспілкувалися з медиками. Потому іноземці взяли участь в українсько-китайській конференції на тему «Сучасні технології в травматології та ортопедії».

Також за час перебування на Рівненщині китайські фахівці разом з місцевими лікарями провели низку операцій за китайською методикою. Професор Занг відзначив, що рівненські медики сьогодні проводять складні операції на високому професійному рівні, а їхні методи роботи подібні до їхніх.

Раніше наші медики вже відвідували Китай, де пройшли стажування. Тож лікар сподівається, що цей візит закріпить початок плідної міжнародної співпраці китайських та рівненських медиків.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень