Київські IT-шники пропонують рівнянам розплачуватись за проїзд за допомогою телефону

Вже розробили програму

Проблему оплати в громадському транспорті у Рівному запропонували вирішити за допомогою смартфонів. Київська IT-компанія «Інтелект сервіс», яка спеціалізується на автоматизації підприємств, розробила мобільний додаток «Твій час».

Програма пропонує розплачуватись за проїзд за допомогою Інтернету, обираючи потрібний маршрут в каталозі. Варіантів оплати пропонують декілька: це або сканувати  QR-код, який приклеять на одну зі стін у громадському транспорті, або за допомогою СМС, якщо у громадянина немає смартфона.

Директор компанії Сергій Ліннік зазначає, що це лише 10 % від можливостей додатку, адже якщо місто погодиться співпрацювати з «Інтелект-сервісом», то мешканці Рівного матимуть змогу користуватися усіма комунальними службами, шукати роботу, а також слідкувати за діяльністю комунальних підприємств, розповідає Сергій Ліннік:

Уся система складається з чотирьох розділів. Безпосередньо: місто, великий розділ транспорт і розділ – місто пропонує роботу. Це додаток в смартфоні, який через телефон бачить усе місто.

Додаток підійде й директорам підприємств, які зможуть слідкувати за роботою установи. Щодо тих у кого не має телефонів, директор «Інтелект-сервісу» заявив, що зараз навіть бомж має два телефони, тому на тих хто не має мобільних потрібно просто закрити очі.

Слідкувати за так званими «зайцями» в компанії пропонують кондукторам-добровольцям.  

Це звичайні громадяни, які перевірятимуть телефони пасажирів. За певну кількість про перевірених пристроїв, вони отримуватимуть безкоштовний проїзний, грошову винагороду, тощо.

Головні  транспортники Рівного Віталій Миронюк та Валентин Ткачук негативно сприйняли додаток, адже за їхніми словами - люди поки що не готові до таких нововведень. 

Натомість заступник міського голови Віталій Герман сказав, що пропозиція цікава, однак про неї треба запитати самих людей.

Для цього одному з університетів доручать провести соціологічне дослідження. До слова, схожий варіант електронного квитка пропонує й ПриватБанк. У його системі також є QR-код, а ще система оплати карткою. Її вже випробовують в Тернополі, Луцьку та Житомирі.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень