

Курс валют на 19 листопада
Національний банк України повернув курс долара у бік зростання.
Після тривалого зниження завтра долар коштуватиме на 3 коп. дорожче. А от євро почав дешевшати, у порівнянні з попереднім банківським днем, він «впав» на 3 коп.
Курс валют на 19 листопада:
1 долар США – 28,13;
1 євро – 33,3608;
1 польський злотий – 7,4611;
10 російських рублів – 3,6996
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні призупинять виплату соціальної допомоги: людям дали часу до 1 жовтня на важливі оновлення
В Україні почалися рейди на дорогах: які документи перевірятимуть у водіїв?
Мінімальна зарплата з 1 липня: скільки отримуватимуть українці «чистими»?
Поціловані удачею: жінкам під цими знаками Зодіаку щастить від народження
Чому в СРСР будували квартири з дуже малими кухнями: пояснення вас здивує
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798
Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.