Курс долара: чого чекати українцям найближчими днями

Експерти поділилися своїми спостереженнями

Колаж Радіо Трек

Курс долара буде залишатися стабільним.

З 15 по 21 червня зберігається сприятливий період для купівлі готівкової валюти. Ще тиждень курс залишиться в нинішньому коридорі 26,5-27 грн, – розповів президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин також упевнений в стабільності ситуації та в тому, що серйозних змін не відбуватиметься. Національний банк не допускає знецінення гривні, при якій відновлення економіки проходило б значно швидше.

Настільки низький курс не відповідає потребам української економіки, але вигідний іноземним фінансовим спекулянтам. Економічних підстав для зміцнення гривні зараз немає, –  зауважив експерт.

фото ілюстративне

Керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин пояснив, що отриманий від МВФ транш не вплинув на зміну долара, оскільки вже був закладений в нинішній ціні валюти.

Великих покупців валюти, як резидентів, так і нерезидентів, цього тижня не передбачається, великих продавців – теж. Але навіть якщо вони та вийдуть на ринок, то нижче порогової позначки у 26,5 грн/долар Нацбанк курс не опустить.

 

Занадто міцна гривня б'є по експортерах, що й так страждають від низького попиту на їх продукцію, для пожвавлення економіки треба б її послабити нижче 27 гривень за долар, – розповів Андрій Шевчишин.

За повідомленням РБК-Україна

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень