Яким буде курс долара в Україні найближчим часом: аналітик здивував прогнозом

Що буде з американською валютою найближчим часом

Курс долара в Україні минулого тижня незначно виріс.

Така тенденція буде продовжуватися і надалі. 

Нацбанку не було сенсу виходити на торги: не було валютного надлишку, бо він не купував валюту. Її потроху брали іноземці, але зовсім мало. Взагалі торгівля перед триденними вихідними була слабоактивною.

 

Клієнти позакривали платежі за контрактами раніше, а банки вклали гривневі ресурси в нацбанківські сертифікати на три дні, – повідомив аналітик Василь Невмержицький виданню «Страна».

Після Дня Незалежності скарбники чекають подорожчання долара.

Головна причина таких змін – виплати Держказначейством відшкодування з ПДВ. Перші платежі вже пішли: на рахунку бізнесу надійшло близько 499,5 млн грн.

Експортери після отримання ПДВ-виплат стануть менш активно продавати долар, у той час, як імпортери зможуть його інтенсивніше скуповувати. Тиск на гривню відчутно зросте, якщо до всього іншого активізуються іноземці.

Останні попередні дані PMI за серпень у Франції та Німеччині, схоже, вказують на плато економічної активності, особливо в секторі послуг, де зростання заражень (коронавірусом) цілком може чинити тиск на економічну активність, – заявив головний аналітик з ринків CMC Markets Майкл Хьюсон.

За повідомленням РБК-Україна 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень