Купити вживані авто менш як за $10 000 не вийде

Автомобілі знову стають предметом розкоші

Українці полюбляють купувати пошкоджені, але недорогі автомобілі на американських аукціонах. Там автомобілі 2014-2016 року коштують до 4 тисяч доларів. Проте кінцева вартість  за якою таке авто отримують українці становить 10-12 тисяч доларів.

Пояснення доволі просте, купити автомобіль можуть  хіба компанії – посередники, і кінцева ціна багато у чому залежить від вартості їх послуг, транспортування та розмитнення.

Наразі половина клієнтів в Україні купують саме автомобілі цієї цінової категорії. Найпопулярнішими наразі є:

  • Volkswagen Jetta та Passat;
  • Jeep Patriot;
  • Kia Optima;
  • Hyundai Sonata.

- Близько 25% клієнтів компаній замовляють машини вартістю 25-30 тис. доларів. Ще 10-15% готові заплатити за «биток» понад 40 тис. доларів. Водночас серед аудиторії компаній є кілька відсотків покупців, що орієнтуються на дорогі машини за ціною 80-100 тис. доларів, – розповіли експерти.

Фахівці пояснюють, що ще 5 років тому дворічне авто у США можна було купити за 2,5 тисячі доларів.

А зараз таке ж авто, але вже 8 річне знайти менш як за 3,5-4 тисячі доларів не можливо.

Крім того, чимало клієнтів потрапляють у пастку. Їх запевняють про обвал ринку авто у США, новорічні розпродажі, тотальне падіння цін, якого насправді немає. Усе це «гачки», щоб якнайшвидше людина наважилася на купівлю авто, яке можливо у підсумку їй не по кишені.

За матеріалами OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень