Культовий серіал «Загублені» може отримати продовження

Дев'ять років минуло відтоді, як закінчився культовий серіал нульових «Загублені». Творці обіцяли глядачам дати відповіді на всі питання, але, зрозуміло, багато що так і залишилося невідомим. Чи буде у глядачів шанс дізнатися, звідки все-таки на тропічному острові взялися білі ведмеді, відповів новий президент ABC Entertainment Кері Берк.
Днями канал АВС продемонстрував приголомшливий відеоролик, що містить кадри з його кращих шоу, для Асоціації телевізійних критиків. В якийсь момент на екрані Джек Шепард крикнув культову фразу з третього сезону: «Ми повинні повернутися!». Журналісти не втрималися від того, щоб запитати Кері Берка, чи чекати шанувальникам продовження або перезапуску настільки популярного серіалу.

Я б дуже цього хотів. Мені було б цікаво побачити перезавантаження шоу, - відповів президент АВС.

На жаль, його відповідь була більше схожа на роздуми, ніж на натяк на майбутню розробку проекту. Проте, експерти відзначають, що ребут неминучий, оскільки серіал «Загублені» став телефеноменом і лауреатом премій «Еммі» й «Золотий глобус».


У 2017 році виконавчий продюсер шоу Карлтон Кьюз подякував каналу АВС за можливість розповісти таку історію і висловив надію, що шоу коли-небудь знову повернеться на екрани під керівництвом інших творців:

Я вірю, що коли-небудь хтось розповість нову історію про цей світ. Упевнений, знайдуться талановиті молоді сценаристи».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в серіалу «Загублені» був альтернативний фінал.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень