Культовий серіал «Загублені» може отримати продовження

Дев'ять років минуло відтоді, як закінчився культовий серіал нульових «Загублені». Творці обіцяли глядачам дати відповіді на всі питання, але, зрозуміло, багато що так і залишилося невідомим. Чи буде у глядачів шанс дізнатися, звідки все-таки на тропічному острові взялися білі ведмеді, відповів новий президент ABC Entertainment Кері Берк.
Днями канал АВС продемонстрував приголомшливий відеоролик, що містить кадри з його кращих шоу, для Асоціації телевізійних критиків. В якийсь момент на екрані Джек Шепард крикнув культову фразу з третього сезону: «Ми повинні повернутися!». Журналісти не втрималися від того, щоб запитати Кері Берка, чи чекати шанувальникам продовження або перезапуску настільки популярного серіалу.

Я б дуже цього хотів. Мені було б цікаво побачити перезавантаження шоу, - відповів президент АВС.

На жаль, його відповідь була більше схожа на роздуми, ніж на натяк на майбутню розробку проекту. Проте, експерти відзначають, що ребут неминучий, оскільки серіал «Загублені» став телефеноменом і лауреатом премій «Еммі» й «Золотий глобус».


У 2017 році виконавчий продюсер шоу Карлтон Кьюз подякував каналу АВС за можливість розповісти таку історію і висловив надію, що шоу коли-небудь знову повернеться на екрани під керівництвом інших творців:

Я вірю, що коли-небудь хтось розповість нову історію про цей світ. Упевнений, знайдуться талановиті молоді сценаристи».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в серіалу «Загублені» був альтернативний фінал.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень