Куди зникла карета з Лебединки у Рівному (ФОТО)

На її поганий стан звертали увагу жителі міста у соцмережі Фейсбук

Тиждень тому рівненський фотохудожник Mykyta Ant привернув увагу до карети у парку Молоді, прозваному Лебединкою, своїм фото з коментарем:

Mykyta Ant  · Лебединка - без лебедів, карета - без коліс, березень - без тепла...  Щось пішло не так... 


з карети вкрали два колеса - якась вона вже подерта і не святкова (б/у...), та й іржаві замочки мабуть пора прибрати.

Втім, фотограф помилився. Карета з часу встановлення у 2012 році була лише з двома колесами. Тож їх ніхто не крав. А от її зовнішній вигляд справді не тішить.

Подарував місту цю карету 9 років тому депутат міськради Рівного Олександр Нестерук, тож ми звернулися за коментарем до нього. Він поскаржився, що чомусь влада міста ніколи не звертає уваги на стан карети, щоб її регулярно підремонтовувати й підфарбовувати. А наступного дня поінформував:

Я розповів про стан карети раднику міського голови Олександру Джигирею. Він передав цю інформацію міському голові Олександру Третяку. А той розпорядився, щоб трест зеленого господарства забрав карету у ремонт. 

Начальник тресту зеленого господарства Ірина Савчук на питання, за скільки часу подарунок місту повернеться на Лебединку, відповіла:

Карета зараз у нас. Скільки часу її будемо ремонтувати - не можу сказати. Адже у нас нема своїх ковалів. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень