Куди з країни поїхав Хомко, доки нардеп-радикал обіцяє йому пекло

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий на своїй сторінці у ФБ вимагає публічних вибачень від міського голови Рівного Володимира Хомка, який на думку Лозового, образив виборців Радикальної партії на останній сесії міської ради.

Нардеп вимагає вибачень від рівненського мера до 18 години сьогоднішнього дня.

Між тим, за даними Радіо Трек, Володимир Хомко поїхав до Норвегії.

Мер Рівного відвідує цю країну у складі делегації разом з Петром Порошенком, в рамках державного візиту до Норвегії Президента України.

Як ідеться у запрошенні, що надійшло до Рівненської міської ради,

Володимира Хомка запросила норвезько-українська палата, що фінансується Норвезьким МЗС у партнерстві з Норвезькою Школою бізнесу та Посольством України в Норвегії. Рівненського міського голову запросили взяти участь у норвезько-українському форумі, що проходить сьогодні 18 жовтня.

У запрошенні йдеться про можливість налагодження партнерських зв‘язків посадовця з представниками влади та бізнесу Норвегії. Рівне у делегації представляє лише міський голова. Ніхто з міської ради та виконавчого комітету до Норвегії більше не поїхав. Фінансування поїздки здійснюється стороною, що запрошує.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень