Куди вивозять сніг з вулиць Рівного

Кучугури тануть у відведених для цього місцях

У Рівному продовжують прибирати сніг. Сьогодні працівників ШЕУ бачили на вулиці Міцкевича, де поруч з перинатальним центром розчищали тротуар та прибирали сніг з узбіччя. Як розповів нам начальник міськШЕУ Віктор Климук, за один день з Рівного вивозять близько 250-280 метрів кубічних снігу, і вивозять його у визначені місця:

На сьогодні ми маємо кілька місць, де маємо можливість робити вивезення снігу. Одне з них - на площадці біля вулиці Набережної, інше - на вулиці Курчатова. Це є місце прибирання, закріплене за ШЕУ. Тобто, коли у Рівному відбувається загальноміська толока, ШЕУ прибирає саме ці ділянки. Вони закріплені за нами впродовж останніх 5 років. І навіть якщо зараз зі снігом ми трішки насмітили, ми за собою це місце все одно приберемо, - розповів Віктор Климук. 

Уже завтра сніг вивозитимуть з вулиці Княгині Ольги та Київської. Як підкреслив Віктор Климук, прибирання здійснюватимуть в першу чергу з тієї сторони вулиці, яка зазвичай у затінку. Сніг намагаються прибрати якомога швидше, аби раніше розпочати ямковий ремонт вулиць після зими. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень