Куди подіти ялинку після новорічних свят

Розповідають чиновники

Шукати місце для утилізації ялинки рівнянам не потрібно.

Достатньо залишити її біля сміттєвих контейнерів, пояснив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

У кожному місті чи великому селі має бути комунальне підприємство, яке утилізує новорічні дерева, пояснює чиновник. У Рівному ялинки подрібнюють у міськШЕУ, Тресті зеленого господарства та на спецкомбінаті «Ритуальна служба».

Утім, збором усіх ялинок в обласному центрі займається КАТП-1728. Тож охочі утилізувати новорічне дерево можуть просто залишити його біля місця збору відходів.  

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень