ON-LINE

Куди перенесуть Речовий ринок у Рівному

середа, 10 жовтня 2018
На засіданні міськвиконкому затвердили детальний план забудови території ринку

І не тільки його. До плану розробники включили ще дві ділянки: одна обмежена вулицями Драгоманова, 16 Липня, Чорновола, друга – територія за ЦУМом. Тож загалом план стосувався майже 2,5 гектара землі у центрі міста.

Як розповіли розробники плану, замість ринку планують розташувати 12-поверхові будинки, у яких буде 10 поверхів – житла, решта – громадська інфраструктура. В одній з багатоповерхівок заплановано розмістити вбудований дитсадок, який зможе відвідувати до 160 дітей. Також під територією забудови буде підземний паркінг на 406 машиномісць.  

Про цей детальний план міський голова Рівного Володимир Хомко висловився так:

Мені не подобається там базар. Якщо я зроблю так, що там базару не буде, (я буду до цього причетний, особисто не буду цього робити), я буду щасливий. Тому що, якщо дасть Бог, буде все нормально зі стадіоном, це - інший контингент, і хотілося б, щоб там було цивілізовано.

 

Виглядає, що вимальовується велика рекреаційна зона: з пішохідними доріжками і територіями. Якщо дасть Бог, це все буде втілено.

 

Цей документ не є право на забудову. Тепер, якщо це все буде затверджено, вони повинні отримати на кожен будинок містобудівні умови і обмеження. Це буде видавати наше управління містобудування і архітектури.

Директор РЕчового ринку Володимир Рабінюк слухає презентацію і усміхається

А ось торгівлю з Речового ринку, каже міський голова, перенесуть на Ринок Дикого. Ринок Дикого Володимиру Хомку теж не подобається, але поки способу його десь подіти з центру міста він не бачить. Пояснює, що там працює 3 тисячі людей і такої території, щоб їх десь розмістити, у міста немає.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Рівне Шановний п.Хомко, для деяких людей "базар" це єдине місце заробітку, і в свій час коли встановлювали кіоски замість звичайних місць люди платили по 4000-7000 тис.$! Це були дуже великі гроші!!! (при курсі 6-7 грн за 1$)! Ви вмієте дуже гарно обіцяти! Зробіть нормальні умови і тоді можете будувати де Вам і що Вам захочеться! P.S. ну або віддайте людям вкладені гроші!! Доречі, Ви вже порядок з " ринок Маріон" зробили? Відповісти

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного